AKCIJA „SPALIS – ŠEIMOS MĖNUO“
Lietuvos jūrų muziejuje, 2004 m. spalio 1–31 dienomis

ATSIVESK TĖVELĮ PAS DELFINUS!

Jūrų muziejus skelbia jau tradicine tapusią akciją „Spalis – šeimos mėnuo“, kurios metu tėvelis, atėjęs kartu su šeima – vaikais ir žmona – delfinų pasirodymus galės žiūrėti nemokamai.
Muziejuje atliekami lankytojų tyrimai rodo, kad vis labiau pastebima tendencija, kai dažniausiai su vaikais į muziejų ateina mamos, o tėčiai leidžia laiką atskirai nuo šeimos. Rengdamas šią akciją, Jūrų muziejus siekia, pritraukdamas lankytojus ne tik suteikti jiems gamtamokslinių, istorinių žinių unikalioje aplinkoje, bet ir stiprinti šeimos tradicijas. Juk spalis – jau tas mėnuo, kai už lango darganota ir šalta, o butuose šilumos dar nėra. Tad tegul tą šilumos stygių kompensuoja artimų žmonių, šeimos buvimas kartu.
Lietuvos jūrų muziejus – labiausiai lankomas muziejus visoje Lietuvoje. Ypač jis patrauklus šeimai, nes nepriklausomai nuo lankytojo amžiaus, suteikia žinių apie paslaptingą vandenų pasaulį – biologinius ir istorinius jo raidos momentus, ekologiją. Pažintis su įspūdingais vandenų gyvūnais – delfinais, jūrų liūtais, ruoniais, pingvinais, žuvimis – atkuria teigiamų emocijų lauką, padeda harmoningai suvokti ir pažinti žmogų supančią aplinką. Muziejuje pamatysite ne tik egzotiškus vandenų gyvūnus, bet ir susipažinsite su Baltijos ir jos baseino žuvimis, apsilankysite naujojoje modernioje ekspozicijoje, pasakojančioje apie plėšrius ir pavojingus jūrų gyvūnus, susipažinsite su laivybos istorija.

Akcijos „Spalis – šeimos mėnuo“ metu Tėvelis, atėjęs kartu su šeima – vaikais ir žmona, į Delfinų pasirodymą eina nemokamai. (Vaikai ir žmona perka bilietus, tėveliui įteikiamas nemokamas bilietas).

Jūrų muziejus dirba tik šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 10.30 iki 16.30 val.
Delfinų pasirodymai vyksta 12 ir 15 val.

Nika Puteikienė
Ryšių su visuomene skyriaus vedėja
Tel.: (8-46) 490751, (8-615) 86800.
Algimanto Klavaicio nuotraukos


© Lietuvos dailės muziejus
© Lietuvos muziejų asociacija
© Žemaičių kultūros fondas
© Matematikos ir informatikos institutas

Atnaujinta 2012.05.02
Pasiūlymus, klausimus siųskite adresu: samogit@delfi.lt